Kim jest Joanna Sydor?

Urodzona w 1975 roku Joanna Sydor, jest lubianą polską aktorka filmową i teatralną kojarzoną przede wszystkim z roli w serialu „M jak miłość”. Na rodzimej scenie kinowej aktywna od 1995 roku.

Joanna Sydor – kariera i filmografia aktorska

Sydor pochodzi z Białegostoku i jest córką lekarza oraz siostrą znanego, polskiego muzyka i kompozytora – Pawła Sydora. Jej kariera na scenie artystycznej rozpoczęła się od gościnnego występu w wideoklipie „Anxiety” zespołu Cemetery od Scream. Ten debiut miał miejsce w 1995 roku i od tego czasu aktorkę można podziwiać na scenach kolejnych przedstawień teatralnych oraz na dużym ekranie. Zagrała w ponad pięćdziesięciu filmach i serialach telewizyjnych i wystąpiła w kilku popularnych sztukach teatralnych m.in. w „Braciach Karamazow”, „Dekalogu II” i „Dekalogu VIII” oraz w „Pseudonimie Anoda”

Przegląd filmografii:

  • W latach 2021-2015 występowała w produkcjach Komisarz Mama, Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, Skazane, Na noże w rytmie serca
  • 2014-2005 Lekarze nocą, Obce ciało, Kryminalni, Unia serc, Hotel 52, Prawo Agaty, Strażnicy, Na krawędzi
  • 2004 -1995 Więzy krwi, Na dobre i na złe, Marszałek Piłsudski, Pensjonat pod różą

Fani mogą obserwować jej profil na Instagramie, na którym chętnie dzieli się zarówno zdjęciami z planów filmowych, jak i fotografiami z prywatnych podróży i swojego codziennego życia. Jej konto obserwuje aktualnie ponad 10 500 osób i liczba ta ciągle rośnie.

Joanna Sydor przyznaje, że jej największą pasją, poza filmem i teatrem jest architektura wnętrz. Pod tym kątem prowadzi również Fanpage własnej Pracowni Wnętrz na Facebooku.

Urodzona w 1975 roku Joanna Sydor, jest lubianą polską aktorka filmową i teatralną kojarzoną przede wszystkim z roli w serialu „M jak miłość”. Na rodzimej scenie kinowej aktywna od 1995 roku. Joanna Sydor – kariera i filmografia aktorska Sydor pochodzi z Białegostoku i jest córką lekarza oraz siostrą znanego, polskiego muzyka i kompozytora – Pawła…