Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk to sympatyczna pani architekt z programu telewizji Polsat Nasz nowy dom. W 2018 roku wzięła udział w tanecznym show Taniec z gwiazdami, w którym zajęła 8. miejsce. Ciekawi Was życie prywatne oraz zawodowe kobiety? W poniższym artykule znajdziecie najciekawsze informacje z życia Martyny Kupczyk.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego i tam ukończyła I Liceum Ogólnokształcące. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie studiowała na kierunku Architektura i Urbanistyka. Jeśli ciekawi Was wiek kobiety, to nie mamy dobrej wiadomości. Kupczyk mocno chroni swoja prywatność, dlatego trudno znaleźć informacje na ten temat.

Prywatnie jest mamą kilkulatki Kornelii, którą chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych. Kupczyk do tej pory nie wyjawiła, kto jest ojcem dziewczynki. Nie wiadomo również nic na temat jej aktualnego partnera.

Od 2012 roku kobieta prowadzi biuro projektowe „eMKa”. Biuro ma dwie lokalizacje. Pierwsze znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, drugie na warszawskim Mokotowie.

Sympatyczna pani architekt znana jest z przede wszystkim z programu Nasz nowy dom, gdzie odpowiada za spektakularne metamorfozy domów rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji. Prowadzącą programu jest Katarzyna Dowbor. Obie kobiety cieszą się ogromną sympatią telewidzów, a program bije rekordy oglądalności.

W 2018 roku Martyna Kupczyk wzięła udział w znanym programie telewizji Polsat Taniec z gwiazdami. Jej partnerem był Żora Koroliew, z którym odpadła w czwartym odcinku.

Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Facebooku obserwuje ją ponad 48 tysięcy osób, a na Instagramie prawie 41 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Martyna Kupczyk to sympatyczna pani architekt z programu telewizji Polsat Nasz nowy dom. W 2018 roku wzięła udział w tanecznym show Taniec z gwiazdami, w którym zajęła 8. miejsce. Ciekawi Was życie prywatne oraz zawodowe kobiety? W poniższym artykule znajdziecie najciekawsze informacje z życia Martyny Kupczyk. Kim jest Martyna Kupczyk? Martyna Kupczyk pochodzi z Piotrkowa…