Weronika Załazińska – ulubione kosmetyki

Weronika Załazińska autorka bloga Raspberry and Red to prześliczna dziewczyna, którą wyróżnia naturalna uroda. Zapytana o swoje urodowe rytuały, odpowiada:

„Pielęgnacja skóry jest dla mnie bardzo ważna – kiedy byłam nastolatką miałam dosyć mocny trądzik, przeszłam przez kurację lekami i od tamtej pory wręcz obsesyjnie dbam o swoją cerę. Co wieczór myję twarz czymś delikatnym (najlepszy płyn to iS Clinical Cleansing Complex), kilka razy w tygodniu używam retinolu albo produktów z kwasami. Rano zawsze używam serum z witaminą C i kremu z filtrem. Moje włosy to natomiast inna bajka – nie za bardzo znam się na ich pielęgnacji, ale bardzo lubię produkty Ouai i pamiętam, żeby raz w tygodniu nałożyć maseczkę z Olaplexu.” – mówi Weronika Załazińska.

Weronika Załazińska w swojej torebce nosi zawsze błyszczyk do ust Glossier oraz mały puder.

Weronika Załazińska autorka bloga Raspberry and Red to prześliczna dziewczyna, którą wyróżnia naturalna uroda. Zapytana o swoje urodowe rytuały, odpowiada: „Pielęgnacja skóry jest dla mnie bardzo ważna – kiedy byłam nastolatką miałam dosyć mocny trądzik, przeszłam przez kurację lekami i od tamtej pory wręcz obsesyjnie dbam o swoją cerę. Co wieczór myję twarz czymś delikatnym…