Blog Kasi Tusk Makelifeeasier uczy stylu

Blog Kasi Tusk Makelifeeasier powstał w 2011 roku. Córka ówczesnego premiera założyła go razem ze swoją przyjaciółką Zosią Cudny. Autorka bloga ma na swoim koncie również książki: „Elementarz stylu” i „Make Photography Easier”. Jej też właścicielką marki MLE Collection.

Blog Kasi Tusk Makelifeeasier skierowany jest do kobiet, które lubią klasykę oraz proste i wygodne stylizacje. Na jej blogu nie znajdziesz stylizacji tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami.

„Nieważne co jest modne, ważne w czym dobrze się czujemy i co odzwierciedla nasz własny styl.” ( Blog Kasi Tusk Makelifeeasier )

Jeśli przeanalizować styl blogerki w latach 2011-2019 to łatwo zauważyć, że w swoich stylizacjach nadal sięga najchętniej po te same rzeczy: puchówki, bawełniane bluzy, proste marynarki, beżowe szpilki. Większość rzeczy pochodzi z sieciówek, co też przyczyniło się do sukcesu bloga – na takie stylizacje może pozwolić sobie każda jej czytelniczka.

Blog Kasi Tusk Makelifeeasier powstał w 2011 roku. Córka ówczesnego premiera założyła go razem ze swoją przyjaciółką Zosią Cudny. Autorka bloga ma na swoim koncie również książki: „Elementarz stylu” i „Make Photography Easier”. Jej też właścicielką marki MLE Collection. Blog Kasi Tusk Makelifeeasier skierowany jest do kobiet, które lubią klasykę oraz proste i wygodne stylizacje.…