Współpraca z Sheinside

Jeśli jesteś modową blogerką, i podoba Ci się asortyment w sklepie Sheinside, to możesz z nimi rozpocząć współpracę, wcale nie czekając, aż sklep sam do Ciebie odezwie się!

Współpraca z Sheinside może przebiegać na 2 zasadach:

Fashion Blogger Program

Program ten działa na bardzo prostych zasadach. Wystarczy zrobić kolaż z wybranymi w sklepie ubraniami i dodać pod każdym produktem „klik”, który będzie przekierowywał do strony produktu. Jeśli aktywność wpisu będzie zadowalająca dla Sheinside, pozwolą Ci wybrać coś ze sklepu, do określonej oczywiście kwoty.

SheIn Publisher Program

Na ubrania trzeba zapracować wpisem, w którym udostępni się aktualną na stronie sklepu promocję.Jeżeli liczba przejść z bloga do sklepu będzie wystarczająca, zarobisz 15 dolarów.

Atrakcyjne zasady?

Jeśli jesteś modową blogerką, i podoba Ci się asortyment w sklepie Sheinside, to możesz z nimi rozpocząć współpracę, wcale nie czekając, aż sklep sam do Ciebie odezwie się! Współpraca z Sheinside może przebiegać na 2 zasadach: Fashion Blogger Program Program ten działa na bardzo prostych zasadach. Wystarczy zrobić kolaż z wybranymi w sklepie ubraniami i…