Aplikacja MaxModels na Androida!

Największy w Polsce serwis skupiający modelki, fotografów oraz ludzi zajmujących się branżą okołomodową – MaxModels – jest już dostępny w aplikacji mobilnej, zarówno na platformie iOS, jak i Android.

MaxModels w wersji mobilnej to odpowiedź na na zapotrzebowanie użytkowników serwisu, którzy dzięki aplikacji uzyskali łatwiejszy dostęp do swojego portfolio i możliwość jego prezentacji na telefonie.

Aplikacja MaxModels posiada komunikator, dzięki któremu użytkownicy mogą komunikować się między sobą w każdym miejscu i o dowolnej porze. Korzystanie z aplikacji jest darmowe, jedynym warunkiem jest założenie konta.

Największy w Polsce serwis skupiający modelki, fotografów oraz ludzi zajmujących się branżą okołomodową – MaxModels – jest już dostępny w aplikacji mobilnej, zarówno na platformie iOS, jak i Android. MaxModels w wersji mobilnej to odpowiedź na na zapotrzebowanie użytkowników serwisu, którzy dzięki aplikacji uzyskali łatwiejszy dostęp do swojego portfolio i możliwość jego prezentacji na telefonie.…