Mikołaj Roznerski – naczelny amant polskiego szołbiznesu

Wysoki, z zawadiacko postawioną grzywką i szerokim uśmiechem zwykle ubrany w koszulę i marynarkę. Jak można by mu się oprzeć? Urodzony we Wrocławiu w 1983 roku, nie ma jeszcze 40, a już uznawany jest za naczelnego łamacza serc. Jaka jest jego historia?

Historia życia.

Aktor nie miał łatwo od najmłodszych lat. Jego rodzice rozeszli się, gdy Mikołaj Roznerski miał 13 lat. Dorastający chłopiec cierpiał też z powodu niewielkiej nadwagi, rówieśnicy nie akceptowali go i wytykali palcami. Oprócz tego w domu aktora się nie przelewało- jak wyznał w jednym z wywiadów, mieszkał w starej poniemieckiej zabudowie, co tylko potęgowało kompleksy. Utrata wagi i liczenie kalorii przerodziło się w chorobę dziś zwaną anoreksją.

Głębokie rany sięgające dzieciństwa.

Bardzo często tworzymy pewien pancerz jako reakcję na trudne przeżycia z dzieciństwa. Być może obroną Roznerskiego jest właśnie trzymanie kobiet na dystans. Jako dziecko z rozbitej rodziny, zostawiony niejako (w ramach porozumień rozwodowych matka przeprowadziła się z córką, zostawiając syna pod opieką ojca) obawia się głębokiego zaangażowania i bliskości z drugą osobą. Nie da się tego oczywiście wiedzieć na pewno, możemy jedynie spekulować z doniesień medialnych, a ostatnie rezonują z naszymi podejrzeniami. Kolejne rozstanie w życiu prywatnym Roznerskiego z aktorką Adrianą Kalską zdaje się potwierdzać tę smutną analizę. Proces leczenia ciężkich przeżyć i kompleksów jeszcze z okresu dorastania to długa droga. Nie powinno się nigdy oceniać człowieka ani jego życia prywatnego, bo nigdy nie wiemy jaki smutny sekret i ile bólu skrywa jego przeszłość. 

Wysoki, z zawadiacko postawioną grzywką i szerokim uśmiechem zwykle ubrany w koszulę i marynarkę. Jak można by mu się oprzeć? Urodzony we Wrocławiu w 1983 roku, nie ma jeszcze 40, a już uznawany jest za naczelnego łamacza serc. Jaka jest jego historia? Historia życia. Aktor nie miał łatwo od najmłodszych lat. Jego rodzice rozeszli się,…