Kim jest Michał Żurawski?

Michał Żurawski to urodzony w Zabrzu w 1979 roku polski aktor. Jego nazwisko jest znane z takich filmów i seriali jak „Jestem mordercą” Pasikowskiego, „Kruk”, „Król” czy „Pitbull”. Przyjmuje głównie role w dramatach i filmach kryminalnych. Debiutował już w 2002 roku na małym ekranie i cały czas aktywnie rozwija swoją karierę. W przyszłym miesiącu w marcu 2022 roku planowana jest premiera nowej komedii z jego odziałem pod tytułem „Szczęścia chodzą parami”.

Żona Roma Gąsiorowska 

Aktor poślubił w 2010 roku aktorkę Romę Gąsiorowską, którą poznał gdy była jeszcze studentką w szkole aktorskiej. Początkowo nie okazali sobie zainteresowania i dopiero 5 lat później bo w 2008 roku zaczęli się spotykać. Para doczekała się dwójki szczęśliwych i zdrowych dzieci a Żurawski ma jeszcze syna z poprzedniego związku. 

Brat

Michał ma o 8 lat młodszego brata Piotra, który poszedł w jego ślady u również został aktorem. Piotr grał w serialu „Czas honoru”, niewielkie role w filmie np. „Che się żyć” u boku takich gwiazd jak Dawid Ogrodnik by kilka lat później zdobyć uznanie filami „Kamper” z 2915 roku, „Marcel” z 2018 i rok później „Interior”.

Wzrost

Michał Żurawski nie bez powodu gra zwykle silnych, skonfliktowanych ze światem funkcjonariuszy. Męską aparycję i gęsty zarost uzupełnia wysoki wzrost – Michał mierzy aż 1,88 centymetrów.

Michał Żurawski to urodzony w Zabrzu w 1979 roku polski aktor. Jego nazwisko jest znane z takich filmów i seriali jak „Jestem mordercą” Pasikowskiego, „Kruk”, „Król” czy „Pitbull”. Przyjmuje głównie role w dramatach i filmach kryminalnych. Debiutował już w 2002 roku na małym ekranie i cały czas aktywnie rozwija swoją karierę. W przyszłym miesiącu w…