KSW to nie tylko fighterzy. To także Dominika Bilska

KSW bez Dominiki Bilskiej nie ma prawa bytu. Wiemy jednak, że Dominika Bilska nie występuje jako uczestnik walk. Jest kobietą, która czaruje swoją urodą całą widownię oraz wspiera także zawodników. Po prostu jest Ring Girls.

O Dominice

Dominika Bilska w przyszłym roku będzie świętowała swoją trzydziestkę. Bowiem urodziła się w 1992 roku. Możemy śmiało z największym przekonaniem powiedzieć, że jest to jedna z najpiękniejszych polskim Ring Girls. Możemy ją podziwiać podczas największych gali sportów walki federacji KSW. Poza jej działalnością sportową jest również prężnie działającą i wciąż rozwijającą się fotomodelką oraz modelką.

Gdy mamy ochotę na świeżutkie porcje jej przepięknych zdjęć, to warto zerknąć na media społecznościowe Dominiki Bilskiej. Największym źródłem wiedzy o modelce jest jej Instagram.

KSW

Tak naprawdę jej fanki oraz fani czekają z utęsknieniem na kolejne gale KSW. Obecnie wszystko jest mocno ograniczone w związku z pandemią koronawirusa, ale raz na dwa – trzy miesiące gale się odbywają i znów możemy oglądać Dominikę Bilską w swoim żywiole. Jest to naprawdę przepiękny widok. Oczywiście Dominika Bilska nie jest jedyną kobietą cieszącą oko na gali KSW. Ring Girls jest dosyć sporo. Musimy przyznać, że te przepiękne kobiety zwracając czasami większą uwagę, niż sami zawodnicy. Bardzo często jest także tak, że robią większe show od zawodników. Musimy wiedzieć, że niektórzy w klatce wytrzymują jedynie kilkadziesiąt sekund. Nie są to walki należące do najdłuższych i najbardziej emocjonujących.

KSW bez Dominiki Bilskiej nie ma prawa bytu. Wiemy jednak, że Dominika Bilska nie występuje jako uczestnik walk. Jest kobietą, która czaruje swoją urodą całą widownię oraz wspiera także zawodników. Po prostu jest Ring Girls. O Dominice Dominika Bilska w przyszłym roku będzie świętowała swoją trzydziestkę. Bowiem urodziła się w 1992 roku. Możemy śmiało z największym…