Czy wiesz kim jest Magda Łucyan?

Jeśli oglądamy informacyjny program jak chociażby „FAKTY TVN”, to oceniamy materiał poprzez pryzmat osoby przedstawiającej dany materiał. Jednak nie zdajemy sobie sprawy, że jest to praca bardzo wielu osób, a nie tylko osoby głównej, która do nas mówi. Taką właśnie ważną osobą jest Magda Łucyan. Kto to taki?

Doceńmy tę kobietę

Wiadomo, że materiał nigdy nie jest pracą jednej osoby. Jest to praca bardzo wielu osób. Za przygotowanie materiałów do głównego wydania programu „FAKTY TVN” od prawie dziesięciu lat odpowiada Magda ŁucyanJest związana z mediami od początku swojej kariery zawodowej. Na samym początku przygody z mediami zaczynała w Radio Zet. Jednak nigdy nie ukrywała, że najbardziej interesuje ją praca w telewizji. Udowodniła, że niemożliwe nie istnieje.

Spore doświadczenie

Magda Łucyan rozpoczynała swoją karierę bardzo szybko. Sukcesu można się upatrywać w tym, że od zawsze wiedziała czego oczekuje. Dążyła do tego i robiła co może, aby w temacie tym się rozwinąć. Nic innego jej nie interesowało.

Dzięki temu dzisiaj jest w tym miejscu, w którym jest. Zdobywała doświadczenie u najbardziej znanych osobistości w stacji TVN. Osoby śledzące jej dokonania, zauważają, że zdobyła ogromny progres. Czasem można być w szoku, że ktoś na przestrzeni lat może się tak bardzo rozwinąć. Magda jednak nam pokazuje, że jak najbardziej jest to możliwe i pokazuje to na swoim przykładzie. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nieraz usłyszymy o tej kobiecie. Kto wie, może otrzyma swój własny program w przyszłości?

Jeśli oglądamy informacyjny program jak chociażby „FAKTY TVN”, to oceniamy materiał poprzez pryzmat osoby przedstawiającej dany materiał. Jednak nie zdajemy sobie sprawy, że jest to praca bardzo wielu osób, a nie tylko osoby głównej, która do nas mówi. Taką właśnie ważną osobą jest Magda Łucyan. Kto to taki? Doceńmy tę kobietę Wiadomo, że materiał nigdy…