Kim jest Michalina Sosna?

Michalina Sosna pomimo swojego młodego wieku ma na swoim koncie już naprawdę bogatą filmografię. Michalina również wzięła udział w programie pod tytułem „Twoja Twarzy Brzmi Znajomo”.  Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o tej zdolnej kobiecie?

Życie prywatne

Michalina Sosna robi na nas wrażenie na szklanym ekranie. Jednak jesteśmy bardzo dociekliwi i interesuje nas niezmiernie także jej życie prywatne. Niestety w temacie tym nie mamy zbyt dużego szczęścia. Dlaczego? Tak naprawdę wynika to z tego, że aktorka niezmiernie chroni swoje życie prywatne. W sieci nie możemy znaleźć informacji na temat tego, czy z kimś jest w związku małżeńskim, a nawet czy przynajmniej z kimś się spotyka.

Warto jednak zerknąć na profil aktorki na Instagramie. Znajdziemy ją pod nazwą michalina_sosna. Jednak nie liczmy na zbyt wiele. Bowiem przeważają tutaj znacznie zdjęcia, która są związane stricte z życiem zawodowym kobiety. Wiemy jednak, że kobieta urodziła się 13 maja 1989, a więc już wkrótce skończy trzydzieści dwa lata.

Jak na kobietę jest także dosyć wysoka. Ma bowiem 173 centymetry wzrostu. Nie ma co się zatem dziwić, że gwiazda ta pracuje także jako modelka.

Doświadczenie zawodowe

Wiemy doskonale, że aktorka ma olbrzymi talent. Wystarczy spojrzeć na aktorkę na ekranie i już jesteśmy o tym przekonani. Jak na razie aktorka ma na swoim koncie role w dwóch polskich serialach jest to serial pod tytułem „Przyjaciółki”, w którym się wciela w rolę Aldony, jak i także serial o tytule „La La Poland”. Naprawdę zagrała wręcz genialnie.

Michalina Sosna pomimo swojego młodego wieku ma na swoim koncie już naprawdę bogatą filmografię. Michalina również wzięła udział w programie pod tytułem „Twoja Twarzy Brzmi Znajomo”.  Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o tej zdolnej kobiecie? Życie prywatne Michalina Sosna robi na nas wrażenie na szklanym ekranie. Jednak jesteśmy bardzo dociekliwi i interesuje nas niezmiernie także jej życie…