Kim jest Marta Chodorowska?

Maria Chodorowska urodziła się 1 listopada 1981 roku w Sztumie. Jest polską aktorką. Najbardziej kojarzymy ją z serialu pod tytułem „Ranczo”, w którym wcielała się w Klaudię Kozioł, niezmiernie kochliwą córkę Pawła Kozioła. Powiedzmy sobie o niej nieco więcej.

Najważniejsze informacje

Marta Chodorowska jest absolwentką Licem Ogólnokształcącego imienia Stefana Żeromskiego oraz policealnego Lart Studio mieszczącego się w Krakowie. W roku 2005 ukończyła w Warszawie Akademię Teatralną. W kinie zadebiutowała jako Gabi w filmie „Powiedz to, Gabi”. Związana była gościnnie z Teatrem Narodowym, w którym zadebiutowała w spektaklu Agnieszki Glińskiej.

Marta Chodorowska wcieliła się w spektaklu „Testament cnotliwego rozpustnika” w rolę Anny. Sztuka była grana w Teatrze Kamienica. Anna była zbuntowaną oraz rozżaloną dziewczyną, która to po śmierci matki próbuje ustalić kto tak naprawdę jest jej ojcem.

Jednak największą rozpoznawalność Marcie przyniosły rolę nie tylko w „Ranczo”, ale także w „Sprawiedliwych” oraz w „Barwach szczęścia”.

Czy można być lubianą przez wszystkich?

Wiele osób uważa, że nie można być osobą, którą lubi każdy. Jednak Marta Chodorowska udowadnia nam, że jest to możliwe. Tak naprawdę każdy ją uwielbia. Jest bardzo profesjonalna, a na dodatek jest życzliwą oraz miłą osobą. Pomimo tego, że jest zapracowana to nigdy swoim fanom nie odmówi pamiątkowego zdjęcia czy też autografu. Cenimy sobie takich ludzi, którzy pomimo wielu osiągnięć wciąż pozostają sobą. Naprawdę to szanujemy.

Maria Chodorowska urodziła się 1 listopada 1981 roku w Sztumie. Jest polską aktorką. Najbardziej kojarzymy ją z serialu pod tytułem „Ranczo”, w którym wcielała się w Klaudię Kozioł, niezmiernie kochliwą córkę Pawła Kozioła. Powiedzmy sobie o niej nieco więcej. Najważniejsze informacje Marta Chodorowska jest absolwentką Licem Ogólnokształcącego imienia Stefana Żeromskiego oraz policealnego Lart Studio mieszczącego się…