Allegro moda 2019: trendy na wiosnę

W dziale moda na Allegro znajdziesz modne propozycje na nadchodzącą wiosnę. Poznaj 5 najmocniejszych trendów:

  • Living Coral

Tej wiosny jednym z najmodniejszych kolorów będzie Living Coral, czyli ciepła, koralowa barwa ze złotym połyskiem. W tym odcieniu dobrze wygląda każda kobieta.

  • Zwierzęce nadruki

Jeśli chodzi o nadruki zwierzęce, które królują już od kilku sezonów, to warto zainwestować w cętki. Są stylizacyjnie łatwiejsze niż np. wzór wężowy czy zebra, coraz częściej pojawiają się na eleganckich ubraniach.

  • Sztruks

Ta nieco zapomniana tkanina wróciła do łask. W dziale moda Allegro znajdziesz sztruksowe marynarki, spodnie dzwony, sukienki ogrodniczki oraz kurtki w najmodniejszym kolorze tego sezonu – koralowym.

  • Marszczone spódnice

Jak wynika z raportu opublikowanego przez portal Pinterest, marszczone spódnice były najczęściej wyszukiwanym hasłem na początku 2019 roku. Bardzo modne w latach 80. i 90. znów wracają do mody.

  • Torebki z koralików

W zeszłym roku najczęściej widywaną torebką na salonach była torebka z koralików marki Shrimps. W dziale moda Allegro takie torebki pojawiły się bardzo szybko, są dostępne również w tym sezonie.

W dziale moda na Allegro znajdziesz modne propozycje na nadchodzącą wiosnę. Poznaj 5 najmocniejszych trendów: Living Coral Tej wiosny jednym z najmodniejszych kolorów będzie Living Coral, czyli ciepła, koralowa barwa ze złotym połyskiem. W tym odcieniu dobrze wygląda każda kobieta. Zwierzęce nadruki Jeśli chodzi o nadruki zwierzęce, które królują już od kilku sezonów, to warto…