Stylizacje TV – kim jest Karolina Gołębiewska

Karolina Gołębiewska, autorka kanału na Yotubie – Stylizacje TV, jest jedną z najpopularniejszych influencerek i youtuberek urodowych w Polsce.

Stylizacje TV był jednym z pierwszych videoblogów o tematyce urodowej w Polsce. Karolina na samym początku swojego vlogowania, bardzo często mówiła o zagranicznych kosmetykach niedostępnych w Polsce. To właśnie z kanału Stylizacje TV Polki dowiedziały się jak wykonać makijaż w stylu nude.

Karolina Gołębiewska jest jedną z najstarszych vlogerek. Nie wiadomo ile dokładnie ma lat, alena pewno jest po trzydziestce. Jakiś czas temu wzięła ślub z vlogerem Darkiem Gutkowskim, który prowadzi kanał na Youtubie – DG. Para prowadzi również wspólnie kanał o nazwie Hejłobuzy.

Karolina Gołębiewska, autorka kanału na Yotubie – Stylizacje TV, jest jedną z najpopularniejszych influencerek i youtuberek urodowych w Polsce. Stylizacje TV był jednym z pierwszych videoblogów o tematyce urodowej w Polsce. Karolina na samym początku swojego vlogowania, bardzo często mówiła o zagranicznych kosmetykach niedostępnych w Polsce. To właśnie z kanału Stylizacje TV Polki dowiedziały się…