Paulina Jagodzińska – Beauty Fashion Shopping

Paulina Jagodzińska – autorka Beauty Fashion Shopping – to dziewczyna ambitna, piękna i z pomysłem na siebie. Jej motto brzmi:

„Żyj swoimi marzeniami i nigdy się nie poddawaj” – Paulina Jagodzińska – Beauty Fashion Shopping.

Paulina założyła swojego bloga przez przypadek. Któregoś dnia przeglądała Facebooka i natknęła się na bloga koleżanki. Pomyślała, że to fajna sprawa, założyła konto, wymyśliła nazwę bloga i wypełniła wszystkie dane. Pierwsza stylizacja na blogu to kreacja sylwestrowa, a zdjęcia na szybko zrobił jej chłopak przed wyjściem na imprezę.

Paulina Paulina Jagodzińska – blog Beauty Fashion Shopping traktuje jak pełnoetatową pracę. Sama zajmuje się blogowaniem, stylizacjami, działaniami marketingowy i PR dla firm. Zdjęcia robi jej narzeczony.

Zapytana jak radzi sobie z popularnością odpowiada:

„Wcale nie czuję się popularna, po prostu robię to co kocham i dzielę się tym z pewną liczbą osób. Jestem normalną dziewczyną. Często zdarza się, że ktoś mnie zaczepi, pogratuluje bloga – to rano na przystanku tramwajowym lub w kasie podczas zakupów, to ktoś krzyknie przejeżdżając na rowerze (tak, zdarzyło się), albo ostatnio na siłowni. Bywa też tak, że sporo osób pisze potem do mnie, że mnie widzieli, ale wstydzili się podejść. Zawsze ich zapewniam, że to dla mnie jest bardziej stresujące niż dla nich, ponieważ ja do końca nie mogę w to uwierzyć, że tyle osób mnie śledzi, przegląda bloga.” – Paulina Jagodzińska – Beauty Fashion Shopping.

Paulina Jagodzińska – autorka Beauty Fashion Shopping – to dziewczyna ambitna, piękna i z pomysłem na siebie. Jej motto brzmi: „Żyj swoimi marzeniami i nigdy się nie poddawaj” – Paulina Jagodzińska – Beauty Fashion Shopping. Paulina założyła swojego bloga przez przypadek. Któregoś dnia przeglądała Facebooka i natknęła się na bloga koleżanki. Pomyślała, że to fajna…