Niebieskie paznokcie – do czego pasują

Podobają Ci się niebieskie paznokcie, ale zastanawiasz się, z jakimi stylizacjami będą się dobrze komponować? Tu znajdziesz odpowiedź!

Niebieskie paznokcie dobrze wyglądają z niebieskimi elementami garderoby, a najlepiej połączyć je z odcieniami błękitu, kolorami morskimi oraz bielą. Jeśli zdecydujesz się na granat, to warto ożywić go innymi kolorami, np. pomarańczą lub żółcią. Do granatu pasują również delikatne srebrne lub złote dodatki.

Niebieskie paznokcie występują w różnych wariantach. Mogą być błyszczące, matowe, mogą mieć połysk – metaliczny lub perłowy, można je też wykonać w stylu ombre. Odcienie jaśniejsze oraz efekty ombre dobrze komponują się ze nieformalnymi strojami, natomiast kolory ciemniejsze z połyskiem lub bez są idealne na wieczór.

Podobają Ci się niebieskie paznokcie, ale zastanawiasz się, z jakimi stylizacjami będą się dobrze komponować? Tu znajdziesz odpowiedź! Niebieskie paznokcie dobrze wyglądają z niebieskimi elementami garderoby, a najlepiej połączyć je z odcieniami błękitu, kolorami morskimi oraz bielą. Jeśli zdecydujesz się na granat, to warto ożywić go innymi kolorami, np. pomarańczą lub żółcią. Do granatu pasują…