Onet rozpoczął współpracę ze sklepem Perhapsme

Onet rozpoczął współpracę z internetowym sklepem Perhapsme. W serwisie perhapsme.onet będą zamieszczane porady modowe prezentowane w formie zdjęć i filmów, prezentowane będą również ubrania kilkunastu znanych marek (takich jak Mohito, NineWest, Converse czy Pepe Jeans), które będzie można kupić za pomocą serwisu.

Na perhapsme.onet będzie można również obejrzeć modowe galerie zdjęć i filmy z udziałem gwiazd oraz celebrytów.

„Podobnie jak w innych serwisach Onetu, staramy się pozyskiwać wyjątkowe i wysokiej jakości treści. Zdjęcia gwiazd zawsze cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, postanowiliśmy więc połączyć pozyskiwanie ekskluzywnych zdjęć z możliwością sprzedaży internetowej.” – mówi Urszula Majewska, dyrektor pionu lifestyle Onetu. „To dla nas wejście o szczebel wyżej jeśli chodzi o treści związane z modą, urodą i stylem. Segment ekskluzywnych stylizacji i sesji zdjęciowych zarezerwowany był do tej pory dla drukowanych mediów lifestyle’owych” – dodaje.

Oprócz zdjęć i filmów o modzie, na perhapsme.onet będą publikowane filmiki o tematyce poradnikowej z działów mody i urody.

Onet rozpoczął współpracę z internetowym sklepem Perhapsme. W serwisie perhapsme.onet będą zamieszczane porady modowe prezentowane w formie zdjęć i filmów, prezentowane będą również ubrania kilkunastu znanych marek (takich jak Mohito, NineWest, Converse czy Pepe Jeans), które będzie można kupić za pomocą serwisu. Na perhapsme.onet będzie można również obejrzeć modowe galerie zdjęć i filmy z udziałem…